Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Jeśli zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.
Mając to na uwadze, przezornie będzie zachować oryginalne opakowanie, które stanowi integralną część produktu, aż do czasu podjęcia ostatecznej decyzji co do jego losu, z całą pewnością ułatwi to ponowne zapakowanie i przygotowanie do wysyłki.

PAMIĘTAJ, ŻE:

produkt musi być bezpiecznie zapakowany a koszty odsyłanego produktu leżą po Twojej stronie

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

 1. Wypełnij formularz „odstąpienia od umowy” i prześlij go do nas na adres sklep@izekmeble.pl lub skorzystaj z odpowiedniej funkcji automatycznej w dolnym menu „ chcę zwrócić produkt”. Jeśli masz zarejestrowane konto, przejdź przez ten etap po zalogowaniu.
 2. Przygotuj do wysyłki zwracany produkt.
  Produkt musi być odesłany w takiej formie/ stanie w jakim go odebrałeś ( jeśli był rozmontowany – to go zdemontuj do stanu pierwotnego) i najlepiej w swoim oryginalnym opakowaniu.
 3. Starannie go zapakuj ( każdą część) i zabezpiecz ( dla celów ubezpieczenia przesyłki, najlepiej wykonaj zdjęcia opakowania z każdej strony) .
 4. Po odebraniu formularza zwrotu, zweryfikujemy Twoje dane i prześlemy dalsze instrukcje.
 5. Adres do wysyłki paczki:
  z racji, że korzystamy z wielu dostawców i magazynów adres na który należy wysłać zwracany produkt, ustalimy z Tobą e-mailowo.
 6. Odeślij towar na podany przez nas adres.
 7. Po otrzymaniu Twojej przesyłki, towar zostanie sprawdzony a należność za towar zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe.

GOTOWE!

pixel